Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Green Cell Nabíjačka sieťová 65W GaN GC PowerGan pre notebook, MacBook, Iphone, tablet, Nintendo Switch - 2x USB-C, 1x USB-A

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Univerzálna nabíjačka GC PowerGaN napája notebook (napr. MacBook, Lenovo, HP), tablet (napr. iPad, Samsung Galaxy Tab), smartfón (napr. iPhone 13 Pro, Samsung Galaxy S22) a ďalšie príslušenstvo (slúchadlá, Nintendo Switch)
 • GC PowerGaN nabíja ultrabook, tablet a telefón súčasne s výkonom 65 W (porty: 2x USB-C PD a 1x USB-A QC 3.0)
 • Jednoduché prenášanie - GC PowerGaN je o 40 % menšia a ľahšia ako štandardné nabíjačky, takže ju môžete mať vždy poruke.
 • Bezpečná a ekologická - GC PowerGaN je ekologickejšia a bezpečnejšia ako tradičné nabíjačky, pretože vďaka použitiu polovodičov (nitrid gália - GaN) "neplytvá" energiou v podobe tepla vznikajúceho počas nabíjania.
29,95 €

množstvo:

 

PowerNest

GC PowerGaN 65 W - jedna nabíjačka pre mnoho zariadení

GC PowerGaN je univerzálna nabíjačka, ktorá nabije zariadenia, ktoré používate každý deň. Napájajte svoj notebook, ultrabook, tablet, telefón, slúchadlá a ďalšie zariadenia. Vďaka výkonu 65 W a trom portom (2x USB-C a 1x USB-A) môžete nabíjať všetky súčasne.

Už žiadne viacnásobné nabíjačky a zamotané káble!

Energia pod kontrolą

Dobre navrhnutý = užívateľsky prívetivý

Uprednostňujete praktické a premyslené riešenia? Vyberáte si zariadenia, ktoré sú multifunkčné a zároveň navrhnuté s ohľadom na používateľa? GC PowerGaN 65 W je sieťová nabíjačka, ktorá splní vaše očakávania a zlepší váš zážitok zo spotrebnej elektroniky. Prečo? Jednoducho! Kompaktné rozmery zariadenia umožňujú, aby fungovalo kdekoľvek: v kancelárii, doma aj na cestách.

Energia pod kontrolą

Dokonalá cestovná nabíjačka

GC PowerGaN 65 W je cestovná nabíjačka, ktorá je ideálna na cesty. Je oveľa menšia ako iné riešenia s podobným výkonom. Kompaktné rozmery zariadenia ušetria miesto v kufri - namiesto 3 rôznych nabíjačiek si vezmite jednu, ktorá bude napájať notebook, telefón, slúchadlá alebo akékoľvek iné kompatibilné zariadenie. Možnosť nabíjať niekoľko zariadení naraz vám navyše ušetrí čas. Cíťte sa nezávisle - nech ste kdekoľvek!

Korzystaj kiedy chcesz

Technológia GaN - čo je to a prečo by ste ju mali používať

Doteraz sa na výrobu polovodičov, ktoré sa nachádzajú v nabíjačke, používal kremík. Jeho nahradením nitridom gália sa komponenty môžu umiestniť bližšie k sebe, čím sa zmenší veľkosť zariadenia. Dôležité je, že sa zachoval výkon 65 W nabíjačky GC PowerGaN. Použitie technológie GaN zaručuje aj nízke straty výkonu a ochranu pred prehriatím nabíjacieho zariadenia.

Twoje potrzeby

Inteligentné nabíjanie

Distribúcia energie umožňuje optimálne nabíjať pripojené zariadenia. V závislosti od toho, ktorý port používate, sieťová nabíjačka upravuje nabíjací výkon tak, aby vám poskytla najrýchlejší a najvýhodnejší výkon. Napríklad: pri nabíjaní 3 zariadení súčasne bude GC PowerGaN 65 W rozdeľovať výkon do troch nezávislých portov: USB-C Power Delivery 30 W, USB-C Power Delivery 18 W a USB-A Ultra Charge 18 W, takže môžete nabíjať ultrabook, telefón a slúchadlá súčasne.

Pełna kompatybilność

Poľský dizajn

GC PowerGaN 65 W navrhol tím špecialistov spoločnosti Green Cell. Táto ľahká a kompaktná sieťová nabíjačka je ideálnym riešením na cesty, ako aj na každodenné používanie. Výskumný a vývojový tím sa postaral o funkčnosť zariadenia a estetiku konečného dizajnu. Ide o modernú nabíjačku (nielen!) pre váš telefón, ktorá výrazne zlepší komfort používania.

Wsparcie
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Energie:
   65W
   Vstup:
   100-240 V, ~50/60 Hz, 1.7 A Max.
   Výkon USB-C:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3.25 A (max. 65 W)
   Výkon USB-A:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/1.8 A (max. 18 W)
   Fast Charge Technology:
   Power Delivery 3.0, PPS, Green Cell Ultra Charge
   Podporované technológie nabíjania:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   Nabíjačka nefunguje so zariadeniami:
   Lenovo Yoga
   ochrana proti prehriatiu:
   Áno
   Farba:
   Čierna; Panther black
   Rozmery:
   92.5 x 55 x 32 mm
   Závažia:
   127 g
   Ochrana proti prepätiu:
   Ja
   certifikácia:
   LVD, EMC, ErP, RoHS, REACH
   Politika návratu:
   30 dní
   prístav:
   2x USB-C, 1x USB-A
   Počet portov:
   3
   Kód výrobku:
   CHARGC08
   Záruka:
   24 mesiacov
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Akú sieťovú nabíjačku by ste si mali kúpiť pre smartfón?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Ako vybrať nabíjačku pre smartfón, tablet alebo čítačku elektronických kníh?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačky pre váš tablet alebo čítačku elektronických kníh by ste mali skontrolovať nastavenia pôvodnej nabíjačky. Pre smartfóny by ste mali zvoliť nabíjačku a vhodný kábel (Micro-USB, Lightning alebo USB-C).
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. To je znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Ultra Charge
   Pozri
   Jednou z najpopulárnejších technológií rýchleho nabíjania je Ultra Charge. Nabíjacie porty, ktoré podporujú tento štandard, nabíjajú pripojené zariadenie až 3,5-krát rýchlejšie ako bežné súčasné modely.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?