Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Green Cell Nabíjačka sieťová 65W GaN GC PowerGan pre notebook, MacBook, Iphone, tablet, Nintendo Switch - 2x USB-C, 1x USB-A

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Univerzálna nabíjačka GC PowerGaN napája notebook (napr. MacBook, Lenovo, HP), tablet (napr. iPad, Samsung Galaxy Tab), smartfón (napr. iPhone 13 Pro, Samsung Galaxy S22) a ďalšie príslušenstvo (slúchadlá, Nintendo Switch)
 • GC PowerGaN nabíja ultrabook, tablet a telefón súčasne s výkonom 65 W (porty: 2x USB-C PD a 1x USB-A QC 3.0)
 • Jednoduché prenášanie - GC PowerGaN je o 40 % menšia a ľahšia ako štandardné nabíjačky, takže ju môžete mať vždy poruke.
 • Bezpečná a ekologická - GC PowerGaN je ekologickejšia a bezpečnejšia ako tradičné nabíjačky, pretože vďaka použitiu polovodičov (nitrid gália - GaN) "neplytvá" energiou v podobe tepla vznikajúceho počas nabíjania.
44,95 €

množstvo:

 

PowerNest

GC PowerGaN 65 W - jedna nabíjačka pre mnoho zariadení

GC PowerGaN je univerzálna nabíjačka, ktorá nabije zariadenia, ktoré používate každý deň. Napájajte svoj notebook, ultrabook, tablet, telefón, slúchadlá a ďalšie zariadenia. Vďaka výkonu 65 W a trom portom (2x USB-C a 1x USB-A) môžete nabíjať všetky súčasne.

Už žiadne viacnásobné nabíjačky a zamotané káble!

Energia pod kontrolą

Dobre navrhnutý = užívateľsky prívetivý

Uprednostňujete praktické a premyslené riešenia? Vyberáte si zariadenia, ktoré sú multifunkčné a zároveň navrhnuté s ohľadom na používateľa? GC PowerGaN 65 W je sieťová nabíjačka, ktorá splní vaše očakávania a zlepší váš zážitok zo spotrebnej elektroniky. Prečo? Jednoducho! Kompaktné rozmery zariadenia umožňujú, aby fungovalo kdekoľvek: v kancelárii, doma aj na cestách.

Energia pod kontrolą

Dokonalá cestovná nabíjačka

GC PowerGaN 65 W je cestovná nabíjačka, ktorá je ideálna na cesty. Je oveľa menšia ako iné riešenia s podobným výkonom. Kompaktné rozmery zariadenia ušetria miesto v kufri - namiesto 3 rôznych nabíjačiek si vezmite jednu, ktorá bude napájať notebook, telefón, slúchadlá alebo akékoľvek iné kompatibilné zariadenie. Možnosť nabíjať niekoľko zariadení naraz vám navyše ušetrí čas. Cíťte sa nezávisle - nech ste kdekoľvek!

Korzystaj kiedy chcesz

Technológia GaN - čo je to a prečo by ste ju mali používať

Doteraz sa na výrobu polovodičov, ktoré sa nachádzajú v nabíjačke, používal kremík. Jeho nahradením nitridom gália sa komponenty môžu umiestniť bližšie k sebe, čím sa zmenší veľkosť zariadenia. Dôležité je, že sa zachoval výkon 65 W nabíjačky GC PowerGaN. Použitie technológie GaN zaručuje aj nízke straty výkonu a ochranu pred prehriatím nabíjacieho zariadenia.

Twoje potrzeby

Inteligentné nabíjanie

Distribúcia energie umožňuje optimálne nabíjať pripojené zariadenia. V závislosti od toho, ktorý port používate, sieťová nabíjačka upravuje nabíjací výkon tak, aby vám poskytla najrýchlejší a najvýhodnejší výkon. Napríklad: pri nabíjaní 3 zariadení súčasne bude GC PowerGaN 65 W rozdeľovať výkon do troch nezávislých portov: USB-C Power Delivery 30 W, USB-C Power Delivery 18 W a USB-A Ultra Charge 18 W, takže môžete nabíjať ultrabook, telefón a slúchadlá súčasne.

Pełna kompatybilność

Poľský dizajn

GC PowerGaN 65 W navrhol tím špecialistov spoločnosti Green Cell. Táto ľahká a kompaktná sieťová nabíjačka je ideálnym riešením na cesty, ako aj na každodenné používanie. Výskumný a vývojový tím sa postaral o funkčnosť zariadenia a estetiku konečného dizajnu. Ide o modernú nabíjačku (nielen!) pre váš telefón, ktorá výrazne zlepší komfort používania.

Wsparcie
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   energie:
   65 W
   vstup:
   100-240 V, ~50/60 Hz, 1.7 A Max.
   Výkon USB-C:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3.25 A (max. 65 W)
   Výkon USB-A:
   5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/1.8 A (max. 36 W)
   Fast Charge Technology:
   Power Delivery 3.0, PPS, Green Cell Ultra Charge
   Podporované technológie nabíjania:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
   Nabíjačka nefunguje so zariadeniami:
   Lenovo Yoga
   ochrana proti prehriatiu:
   Áno
   farba:
   čierna
   záruka:
   24 mesiacov
   rozmery:
   92.5 x 55 x 32 mm
   závažia:
   127 g
   Ochrana proti prepätiu:
   Ja
   certifikácia:
   LVD, EMC, ErP, RoHS, REACH
   politika návratu:
   30 dní
   prístav:
   2x USB-C, 1x USB-A
   Počet portov:
   3
   často kladené otázky
   Welches Netzladegerät sollte man für ein Smartphone kaufen?
   Pozri
   Prüfen Sie vor dem Kauf eines Netzladegeräts die maximale Ladeleistung Ihres Handys (dieser Parameter wird in Watt angegeben). Achten Sie auch auf die Anzahl der Anschlüsse des Ladegeräts - auf diese Weise wählen Sie ein Gerät, das bequem zu bedienen ist. Die beliebtesten Modelle finden Sie unter folgendem Link: Wie wählen Sie das richtige Telefonladegerät aus?
   Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?
   Pozri
   Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK