Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Kábel GC StreamPlay HDMI - HDMI 5m 4K UHD 60 Hz 1440p 144 Hz 1080p HDR

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Kábel HDMI GC StreamPlay s praktickou dĺžkou 5 m umožňuje podporiť vysoké rozlíšenie poskytujúce mimoriadne podrobné a čisté obrázky - 4K UHD 60 Hz / 1440p 144 Hz / 1080p 240 Hz .
 • Bol vyvinutý tak, aby splnil očakávania náročných používateľov, a využíva rozhranie verzie 2.0b poskytujúce prenos rýchlosťou 18 Gb / s a plnú podporu zvukových a obrazových technológií, ako sú Dolby Atmos alebo Dolby Vision.
 • Kábel GC StreamPlay je plne kompatibilný so všetkými zariadeniami s konektorom HDMI vč. najnovšie generácie konzol PlayStation 5 / Xbox Series X, laserových projektorov alebo príloh Smart TV, ako je Apple TV.
 • Moderný dizajn dokonale zapadá do súčasných trendov a materiály použité pri výrobe GC StreamPlay mu poskytujú odolnosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a schopnosť zapamätať si tvar.
17,95 €

množstvo:

 

Ponorte sa do obrazu tej najvyššej kvality a naplno využite potenciál všetkých najnovších technológií zobrazovania obrazu vrátane Dolby Vision. Prirodzené podanie farieb, kontrast a najmenšie detaily. S káblom GC StreamPlay HDMI uvidíte každú scénu presne tak, ako to zamýšľal režisér.

Praktická dĺžka

UHD 60 Hz

Dolby Vision

Video

Veľký prietok

Dokonalý obraz vyžaduje aj dokonalý zvuk - a v dokonalej synchronizácii. Bez ohľadu na to, či pre zvukový systém používate domáce kino alebo soundbar - pomocou kábla GC StreamPlay získate mimoriadne prirodzený zvuk, budete počuť najmenšie detaily a presuniete sa do stredu deja. To všetko je vďaka podpore Dolby Atmos a DTS:X.

Zvuk Surround

Dolby Atmos & DTS:X

CEC & ARC

Pozdvihnite svoju hrateľnosť na novú úroveň. Uvidíte viac a rýchlejšie s prenosom dát 18 Gbps a obnovovacou frekvenciou 60 fps vo vysokom rozlíšení 4K. Kábel GC StreamPlay vám poskytne výhodu v každej hre. A ak hráte pred jednou obrazovkou - nechajte vyhrať tú lepšiu.

PC

PS3 / PS4 / PS5

Xbox One S & X
Xbox Series S & X

Nintendo Switch

Vytrvalý

Dizajn kábla GC StreamPlay ho robí mimoriadne odolným proti poškodeniu a vďaka tvaru pamäte ho môžete esteticky vytvarovať a pohodlne pripojiť k zariadeniu. Vystužené konce, tienenie káblov proti rušeniu a použitie odolného opletenia z neho robia jedničku. Dlho.

Pamätanie
tvaru

Tienený
kábel

Odolný
vrkoč

Vystužené
tipy

Podporované technológie a formáty

Prenos vysokokvalitného obrazu a zvuku nezávisí iba od televízora, matice alebo zvukového systému. Je dôležité zvoliť ten správny kábel, ktorý vám pomôže vyťažiť z vášho potenciálu maximum.

Široká kompatibilita

Kábel HDMI GC StreamPlay je nielen kompatibilný s najnovšími audio / video technológiami, ale aj úplná kompatibilita s prenosom obrazu a zvuku medzi všetkými zariadeniami s konektorom HDMI, vrátane najnovšie generácie konzol PlayStation / Xbox, laserových projektorov alebo príloh Smart TV, ako je Apple TV.

PC / Laptops

Projektory

TV / Monitory

Zvukové zariadenia

Konzoly

TV Boxes

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Stav:
   Nový
   Farba:
   Čierna
   Záruka:
   24 mesiacov
   Výrobca:
   Green Cell
   politika návratu:
   30 dní
   typ zástrčky:
   HDMI- HDMI
   Dĺžka:
   5m
   Ausführung:
   2.0b
   Podporované formáty:
   ≤ 4K 60 Hz
   Podporované technológie:
   HDR, HDR10, Dolby Vision, DTS:X, Dolby Atmos, CEC, ARC, HDCP 2.2, 3D TV, Ethernet
   Prenos dát:
   18 Gbps
   kód výrobku:
   HDGC03
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK