Nestrácajte čas rolovaním
Vyberte zariadenie a produkt
×
Vyberte zariadenie a produkt

Kde nájdem označenie modelu?

Vyberte model vaše zariadenie
+
Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Pridané!

Kde nájdem označenie modelu?

Pridať zariadenie Pridajte svoje zariadenie a my za vás nájdeme kompatibilné produkty!
Prejdite na zoznam zariadení

Menič 24V, 230V, invertor striedavého napätia Green Cell ® 2000W / 4000W

Green Cell
Nie je k dispozícii.
 • Vždy majte pripojenie - Invertor je zariadenie, ktoré umožňuje používať elektrické zariadenia všade , aj keď nie ste pri zdroji energie
 • Univerzálny - Invertor Green Cell má nielen elektrické zásuvky na pripojenie elektrických zariadení , ale aj port USB na nabíjanie menších zariadení, ako sú smartphony a tablety.
 • Absolútna bezpečnosť - nemusíte sa obávať prepätia. Striedač má celý rad bezpečnostných prvkov a bezpečnostných certifikátov, ktoré zabezpečujú plynulú prevádzku
 • Pure Sinus - perfektne spolupracuje so zariadeniami, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie rovnakým prúdom ako v zásuvke . Patria sem vŕtačky, stavebné stroje, solárne systémy, kachle a čerpadlá ústredného kúrenia
259,95 €
-20%
207,95 €
Ušetríte: 52,00 €
Nie je na sklade
free delivery
 
 • Menič 24V, 230V, invertor striedavého napätia Green Cell ® 2000W / 4000W
 • 259,95 €
  207,95 €

Neobmedzené možnosti

Invertor je zariadenie, ktoré mení jednosmerné napätie z automobilového akumulátora alebo automobilu na striedavý prúd ~ 230V . Presne ten istý signál je v každej zástrčke v Európe. Invertor je vynikajúcou voľbou pre každého, kto cestuje autom, karavanom alebo nákladným autom. Bude perfektný na miestach bez priameho prístupu k zástrčkám.


laptop

ohrievač

kanvice

Zdroj
Premyslená konštrukcia

Prístroj bol navrhnutý pre najvyššie pohodlie pri používaní. Predná strana meniča je vybavená hlavnou zásuvkou prispôsobenou zástrčkám používaným v Anglicku. Má tiež port USB , vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, čítačku elektronických kníh alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré sa dá pripojiť cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje správne chladenie zariadenia .

Celá bola uzavretá v VEĽKOM, Celá bola uzavretá v VEĽKOM, ale veľmi odolnom obale. Je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolná voči všetkým mechanickým poškodeniam a nárazom počas jazdy . Navyše, vďaka použitým materiálom je menič veľmi ľahký.Záleží na parametroch

Pri hľadaní prevodníka dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W] . Je to rozhodujúce, pretože výber prevodníka so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožňuje našim zariadeniam pracovať.


Prvým určeným parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť úplne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči . Najbežnejšia hodnota napätia je 12 V, ktorá sa vyskytuje v automobiloch, kempingoch a niektorých nákladných automobiloch, a 24 V, ktorá sa používa hlavne v nákladných automobiloch.


Po výbere napätia sa rozhodnite, aký výkon meniča bude vhodný. Má kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a do akých zariadení je schopná dodávať elektrinu . Ak chceme pripojiť vybraté zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, akú spotrebu energie (ak chcete pripojiť viac zariadení, je potrebné sčítať sily). Výkon vášho zariadenia by nemal prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre prenosný počítač, ktorý spotrebuje 100 W energie, a chladničku, ktorý spotrebuje 300 W, bude vhodný menič 500 W a väčší.

Prečo čistá sinusová vlna?

Výber konvertora s čistým (inak plným) sínusoidom je najbezpečnejším riešením , pretože je to ten istý prúd ako v soketoch v Európe. Menič s takýmto signálom vám umožní napájať všetky zariadenia, aj tie najcitlivejšie na aktuálne parametre . Pri výbere čistej sinusovej vlny sa nemusíte starať o prácu pripojených zariadení!

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu, aby sa zaistila správna teplota zariadenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov a dokonale zladené s rámom, zaisťuje nekompromisné ticho a súčasne vysoký výkon .

Tichá
prevádzka

Vysoký
výkon

Vynikajúca
trvanlivosť

Bezpečnosť na prvom mieste

Striedač je vybavený množstvom nevyhnutných ochranných opatrení na ochranu užívateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, čo znamená záruku bezpečnosti . Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti sú všetky invertory Green Cell vybavené vymeniteľnými poistkami , ktoré poskytujú ochranu meniča a pripojených zariadení. Výmena poistky je veľmi jednoduchá a nemala by spôsobiť žiadne problémy. S každým meničom sú zahrnuté náhradné poistky, aby sa zaistila bezpečnosť pri používaní a čo najdlhšia životnosť zariadenia.


Ochrana proti skratu

Monitorovanie napätia

Vymeniteľné
poistky

Tepelná ochranaVšetko, čo potrebujete, po ruke

Sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

 • / Káble, ktoré umožňujú priame pripojenie k akumulátoru
 • / Náhradné poistky
 • / Používateľská príručka
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   stáť:
   Nový
   ochrana proti prehriatiu:
   Áno
   účinnosť:
   85%
   farba:
   čierna
   záruka:
   24 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   23,1cm x 20,9cm x 9,3cm
   Rozmery s montážnou konzolou:
   24,8cm x 20,9cm x 9,5cm
   závažia:
   4654g
   vstupné napätie:
   24V DC
   výstupné napätie:
   230V AC
   výstupná frekvencia:
   50Hz
   Ochrana proti prepätiu:
   Ja
   Použiteľný výkon (nepretržitý):
   2000W
   Tvar výstupného napätia:
   Čistá sínusová vlna
   Okamžitý výkon (impulz):
   4000W
   Hodnota poistky:
   40A
   Počet poistiek:
   3
   Spotreba energie bez zaťaženia:
   0,87A
   kód výrobku:
   INV20
   Táto webová stránka používa cookies a nezhromažďuje automaticky žiadne údaje ani informácie, s výnimkou údajov obsiahnutých v týchto cookies.
   OK