Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Menič 12V, 230V, invertor striedavého napätia Green Cell ® 1500W / 3000W

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Autokonvertor (invertor) - umožňuje pripojiť zariadenia vyžadujúce 230V AC k inštalácii v aute. Potrebujete zásuvku v aute? Toto je produkt pre vás.
 • Potrebujete menič pre 12V alebo 24V inštalácie? Chcete napájať počítač, lampu alebo napájací adaptér? Potrebujete menič napätia pre kemping alebo kamión? V ponuke GC určite nájdete ten správny model meniča.
 • Vysoká kvalita komponentov, certifikovaná bezpečnosť, bezporuchový – to sú tri najdôležitejšie vlastnosti GC prevodníkov . Dôverujte odborníkom na poskytovanie sviežej energie!
 • Ak máte pochybnosti o výbere správneho meniča - pozrite si náš blog alebo kontaktujte s nás. Všetky pochybnosti rozptýlime!
86,95 €

množstvo:

 

Neobmedzené možnosti

Invertor je zariadenie, ktoré mení jednosmerné napätie z automobilového akumulátora alebo automobilu na striedavý prúd ~ 230V . Presne ten istý signál je v každej zástrčke v Európe. Invertor je vynikajúcou voľbou pre každého, kto cestuje autom, karavanom alebo nákladným autom. Bude perfektný na miestach bez priameho prístupu k zástrčkám.


laptop

ohrievač

kanvice

Zdroj
Premyslená konštrukcia

Prístroj bol navrhnutý pre najvyššie pohodlie pri používaní. Predná strana meniča je vybavená hlavnou zásuvkou prispôsobenou zástrčkám používaným v Anglicku. Má tiež port USB , vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, čítačku elektronických kníh alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré sa dá pripojiť cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje správne chladenie zariadenia .

Celá bola uzavretá v VEĽKOM, Celá bola uzavretá v VEĽKOM, ale veľmi odolnom obale. Je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolná voči všetkým mechanickým poškodeniam a nárazom počas jazdy . Navyše, vďaka použitým materiálom je menič veľmi ľahký.Záleží na parametroch

Pri hľadaní prevodníka dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W] . Je to rozhodujúce, pretože výber prevodníka so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožňuje našim zariadeniam pracovať.


Prvým určeným parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť úplne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči . Najbežnejšia hodnota napätia je 12 V, ktorá sa vyskytuje v automobiloch, kempingoch a niektorých nákladných automobiloch, a 24 V, ktorá sa používa hlavne v nákladných automobiloch.


Po výbere napätia sa rozhodnite, aký výkon meniča bude vhodný. Má kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a do akých zariadení je schopná dodávať elektrinu . Ak chceme pripojiť vybraté zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, akú spotrebu energie (ak chcete pripojiť viac zariadení, je potrebné sčítať sily). Výkon vášho zariadenia by nemal prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre prenosný počítač, ktorý spotrebuje 100 W energie, a chladničku, ktorý spotrebuje 300 W, bude vhodný menič 500 W a väčší.

Prečo modifikovaná sínusová vlna?

Použitie upraveného sínusoidu zabezpečuje jednoduchú konštrukciu prevodníka, vďaka ktorej má menič menšie poruchy a jeho hmotnosť je veľmi nízka.

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu, aby sa zaistila správna teplota zariadenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov a dokonale zladené s rámom, zaisťuje nekompromisné ticho a súčasne vysoký výkon .

Tichá
prevádzka

Vysoký
výkon

Vynikajúca
trvanlivosť

Bezpečnosť na prvom mieste

Striedač je vybavený množstvom nevyhnutných ochranných opatrení na ochranu užívateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, čo znamená záruku bezpečnosti . Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti sú všetky invertory Green Cell vybavené vymeniteľnými poistkami , ktoré poskytujú ochranu meniča a pripojených zariadení. Výmena poistky je veľmi jednoduchá a nemala by spôsobiť žiadne problémy. S každým meničom sú zahrnuté náhradné poistky, aby sa zaistila bezpečnosť pri používaní a čo najdlhšia životnosť zariadenia.


Ochrana proti skratu

Monitorovanie napätia

Vymeniteľné
poistky

Tepelná ochranaVšetko, čo potrebujete, po ruke

Sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

 • / Káble, ktoré umožňujú priame pripojenie k akumulátoru
 • / Náhradné poistky
 • / Používateľská príručka
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Výrobca:
   Green Cell
   ochrana proti prehriatiu:
   Áno
   účinnosť:
   85%
   Farba:
   Čierna
   Rozmery:
   270x178x76mm
   Rozmery s montážnou konzolou:
   28,7cm x 17,8cm x 7,8cm
   Závažia:
   2844g
   vstupné napätie:
   12V DC
   výstupné napätie:
   230V AC
   výstupná frekvencia:
   50Hz
   Ochrana proti prepätiu:
   Ja
   Použiteľný výkon (nepretržitý):
   1500W
   Tvar výstupného napätia:
   Modifikovaná sínusová vlna
   Okamžitý výkon (impulz):
   3000W
   Spotreba energie bez zaťaženia:
   1,38A
   Kód výrobku:
   INV25
   Záruka:
   24 mesiacov
   Stav:
   Nový
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ktorý menič je vhodný pre solárne moduly?
   Pozri
   Najlepším riešením je zvoliť solárny invertor špeciálne navrhnutý na tento účel. Model uvedený na nižšie uvedenom odkaze má pripojenia pre FV moduly, batérie a zariadenia, ktoré sa majú prevádzkovať. solárny invertor
   Aký invertor pre elektrické náradie?
   Pozri
   Najdôležitejším aspektom pri výbere meniča je určenie maximálneho výkonu pripojeného zariadenia. Ak chcete menič používať trvalo, mali by ste využívať maximálne 90 % jeho trvalého výkonu. Na ilustráciu použijeme jednoduchý príklad: Ak použijete menič s výkonom 1000 W, maximálny príkon pripojeného zariadenia by nemal presiahnuť 900 W.
   Aký menič do auta?
   Pozri
   V aute nájdete 12 voltovú zásuvku zapaľovača a takéto meniče je najlepšie kúpiť.
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.