Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Set 3x Kábel Lightning 120cm LED Green Cell Ray s rýchlym nabíjaním pre Apple iPhone

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Sada troch GC Ray USB-A - Bleskových káblov s dĺžkou 120 cm - rýchle nabíjanie, rýchly prenos dát a vysoká odolnosť v troch rôznych verziách pre maximálne pohodlie používania
 • Jemné biele osvetlenie konektorov Lightning s LED diódou vám umožní bez problémov pripojiť GC Ray k vášmu zariadeniu bez ohľadu na ročné obdobie alebo prevládajúce podmienky. Zabudnite na hľadanie káblov v tme!
 • Vďaka podpore rýchleho nabíjania Apple 2.4A a kábla na prenos dát 480 Mb / s je kábel perfektný pre vaše moderné zariadenia vybavené portom Lightning
 • Odolný v každom palci - celá dĺžka káblov je chránená použitím odolných a moderných materiálov
10,95 €

množstvo:

 

Sada káblov GC Ray

Sada troch káblov GC Ray Lightning, dlhých 120 cm, je navrhnutá tak, aby poskytovala nielen najrýchlejšie možné dobíjanie vašich zariadení, ale aj poskytovala mimoriadnu silu a pohodlie. Elegantný dizajn, vysoko kvalitné materiály a jemné biele podsvietenie zástrčky spôsobia, že sa kábel GC Ray rýchlo stane vašou voľbou číslo jeden.


USB - Lightning

Fast
charging

Unikátna
odolnosť

Perfektná kombinácia

Aby sme maximalizovali pohodlie káblov GC Ray Lightning, spojili sme ich do univerzálnej sady troch káblov najčastejšie zvolenej dĺžky. Káble sú tiež vybavené mäkkým bielym podsvietením na konektore Lightning. Takto je ľahké ich nájsť v tme a pripojiť ich k vášmu zariadeniu. Ak sú pripojené k viacportovej nabíjačke, vyzerajú veľmi futuristicky.


LED podsvietenie

Moderný
dizajn

Perfektná
dĺžka

Plne kompatibilný

S podporou technológie rýchleho nabíjania Apple 2.4A je kábel GC Ray ideálny na napájanie ľubovoľného zariadenia Apple vybaveného konektorom Apple. Či už používate najnovšie smartfóny iPhone, ako sú tablety 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE alebo iPad, GC Ray bude vaším dokonalým spoločníkom pri nabíjaní doma alebo na cestách.

Rýchle nabíjanie

Podpora technológie rýchleho nabíjania Apple 2.4A nám umožňuje nabíjať náš smartphone až 3x rýchlejšie. Kábel, ktorý je kompatibilný s rýchlym nabíjaním, hrá rovnako dôležitú úlohu ako protokol samotnej nabíjačky alebo telefónu.

Bezkonkurenčná životnosť

Opletenie kábla GC Ray Lightning je vyrobené z odolných polypropylénových nití, ktoré nielen vyzerajú elegantne, ale chránia kábel aj pred poškriabaním a ohybmi. Kevlarové vlákna, ktoré vedú pozdĺž kábla, bránia jeho pretrhnutiu a viacúrovňový plášť kábla zaisťuje dokonalý výkon kábla.


Oplet priadze
z polipropylénu

Flexibilná
bunda TPE

Kevlarové
vlákno


Dvojité
tienenie

30 AWG
Dátové vodičes

23 AWG
Silové vodiče

Data&Sync

Kábel GC Ray Lightning GC poskytuje rýchly prenos dát rýchlosťou 480 Mbps, čo umožňuje až 30 obrázkov za sekundu!

1800 fotografií nahraných
za 1 minútu

1200 skladieb nahraných
za 1 minútu

Film s rozlíšením HD
nahraný za 1 minútu

Viac ako len kábel

GC Ray predefinuje koncept praktického kábla - vďaka vlastnej dĺžke 120 cm, podsvieteniu zástrčky, robustnej konštrukcii a podpore rýchleho dobitia získate jedinečný kábel, ktorý je nevyhnutným doplnkom každého kompatibilného zariadenia. Okrem kábla GC Ray Lightning si pozrite podsvietené káble USB typu C a Micro USB a užívajte si spoľahlivosť vo všetkých situáciách.

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Stav:
   Nový
   Podporované technológie nabíjania:
   Apple 2.4A
   Farba:
   Čierna
   Záruka:
   24 mesiacov
   Výrobca:
   Green Cell
   Model:
   GC Ray
   podsvietenie:
   Ja
   politika návratu:
   30 dní
   Typ zástrčky:
   USB - Lightning
   Dĺžka:
   120 cm
   kód výrobku:
   KABGCSET05
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.