Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Kábel Biely Lightning - USB-C 1m MFi Green Cell PowerStream s rýchlym nabíjaním Power Delivery, pre Apple iPhone

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Green Cell Power Stream USB Type C - Ligthning kábel (1m) - Priame nabíjanie a synchronizácia vášho iPhone s najnovšími MacBookmi / iPadmi a až 2,5-krát rýchlejšie nabíjanie PD je iba zlomok možností, ktoré sú teraz možné
 • Napájanie 18 W podpora rýchleho nabíjania vám umožní nabíjať váš iPhone SE (2020) / 11 Pro / 11 / XS Max / XS / X / XR / 8 na 50% za 30 minút! Kábel tiež podporuje štandardné nabíjanie pre zariadenia vrátane iPhone 7 / 6S, iPad Air / mini a iPod
 • GC Power Stream má oficiálny certifikát Apple MFi a čip C94 , ktorý zaisťuje perfektnú prevádzku so všetkými kompatibilnými zariadeniami Apple. Zabudnite na problémy s necertifikovaným príslušenstvom
 • Neporovnateľná trvanlivosť GC Power Stream je výsledkom použitia: extrémne odolného proti oteru, opláštenia, kovových puzdier účinne chrániacich pred rozbitím oboch koncoviek a viacstupňovej ochrany drôtov pomocou kevlarových vlákien
11,95 €

množstvo:

 

Apple MFi certifikát

Kábel GC Power Stream má oficiálny Apple MFi certifikát a čip , ktorý zaručuje jeho kvalitu a perfektnú prevádzku s každým kompatibilným zariadením Apple.

Rýchle nabíjanie zariadení iPhone a iPad

Kábel GC Power Stream umožňuje rýchle nabíjanie zariadení iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE a iPad Pro 12.9 (1 Gen i 2 Gen) / Pro 10.5 vybavených Bleskový konektor. Aby ste si mohli vychutnať ešte rýchlejšie nabíjanie svojich zariadení, stačí pripojiť kábel k napájaciemu zdroju USB-C s výkonom medzi 18 a 87 W.

Odporúčané príslušenstvo:

Konektor, ktorý všetko zjednodušuje

Použitie konektorov Lightning a USB-C v jednom kábli otvorilo cestu pre priame spojenie smartfónov iPhone s ultraknihami vybavenými portom USB-C. To umožňuje pripojenie telefónov iPhone k počítačom iPad a MacBook, čo umožňuje nielen nabíjanie smartfónu, ale aj nenarušenú synchronizáciu údajov medzi zariadeniami. Zabudnite na adaptéry!

Bezkonkurenčná trvanlivosť

Opletenie kábla GC Power Stream je vyrobené z odolného polypropylénu a preto účinne chráni kábel pred mechanickým poškodením a roztrhnutím. Okrem toho použitie kevlarových nití prebiehajúcich pozdĺž drôtov zabraňuje jeho prasknutiu. Laserom zvárané kovové kryty konektorov chránia konektory pred náhodným rozbitím a viacúrovňová ochrana vodičov zaisťuje funkčnosť systému bez prerušenia. To všetko robí z Power Stream skutočný titán.


Prámik z polypropylénovej
priadze


Kovový kryt zváraný laserom

Kevlarové
vlákno


Dvojité
tienenie

30
dátových vodičov AWG

23 AWG
napájacie vodiče

Dáta & Sync

Káble Green Cell Power Stream umožňujú rýchly prenos a synchronizáciu údajov medzi zariadeniami rýchlosťou 480 Mb / s, čo sa rovná prenosu 150 fotografií za 5 sekúnd!

1800 fotografií
nahraných za 1 minútu

1 200 skladieb nahraných
za 1 minútu

Film
vo vysokom rozlíšení nahraný za 1 minútu

Kompatibilita:

Rýchle nabíjanie Napájanie:
Adaptér 18 W alebo viac - Apple  iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE /
8/8 Plus Adaptér 29W alebo viac - Apple iPad Pro 12.9 (1 Gen i 2 Gen) , iPad Pro 10.5

Výmena dát a nabíjanie Blesk pomocou tabletov a ultrabookov:
Apple iPad Pro 12.9 (3 Gen) / iPad Pro 11 / MacBook Pro 13 i Pro 15 2016/2017/2018 a MacBook Air 2018

Možné nabíjanie všetkých zariadení pomocou konektora Lightning:
Apple iPhone 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE /  8/8 Plus / 7/7 Plus / 6S / 6S Plus / 6/6 Plus / 5S / iPad Pro (do roku 2017) / iPad Air / iPad mini / iPod

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   Stav:
   Nový
   Farba:
   biely
   Záruka:
   24 mesiacov
   Výrobca:
   Green Cell
   Model:
   GC PowerStream
   podsvietenie:
   Nie
   certifikácia:
   Apple MFi
   Typ zástrčky:
   USB-C - Lightning
   Dĺžka:
   100 cm
   kód výrobku:
   KABGC07W
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Ako funguje invertor?
   Pozri
   Invertor je samostatné zariadenie, ktoré sa zapája do zásuvky zapaľovača cigariet alebo priamo do batérie. Jeho úlohou je previesť napätie 12V/24V z jednosmernej sústavy auta na striedavý prúd 230V. Z tohto dôvodu veľmi často nájdete pri názve meniča nasledujúcu skratku: DC/AC.
   Aké typy invertorov existujú?
   Pozri
   Pokiaľ ide o automobilové meniče, môžeme rozlíšiť dva hlavné typy: čisté a modifikované sínusové meniče. Prvý je určený pre zariadenia, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie. Tento typ meniča je vhodné zvoliť pre zariadenia ako tepelné čerpadlá, elektrické sporáky alebo elektronické varné kanvice. Naša predajňa ponúka aj upravené sínusové meniče. Tento typ meniča je vhodný pre zariadenia ako sú notebooky, napájacie zdroje alebo osvetlenie.