Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Power Bank Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 mAh 128 W 4-port pre laptop, MacBook, iPad, iPhone, Nintendo Switch a ďalšie

Green Cell
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • GC PowerPlay Ultra má štyri porty na rýchle nabíjanie s celkovým výkonom 128 W, ktoré vám umožnia súčasne nabíjať notebook, tablet a smartfóny - a to pri maximálnej rýchlosti! Powerbanku môžete nabiť rovnako rýchlo, len za 2 hodiny
 • Vďaka kapacite 26 800 mAh vám power banka umožňuje nabiť 1,4x MacBook Pro 13, 2x iPad Pro 12.9 alebo 7x iPhone 12 a môžete si ju vziať do lietadla
 • Dvojitým klepnutím na kryt powerbanky zistíte, koľko energie v ňom zostane. Zelený pásik LED sa potom rozsvieti na príslušnú úroveň
 • Funkcia Pass-Through umožňuje súčasne nabíjať powerbanku aj všetky k nej pripojené zariadenia, takže ju možno použiť ako nabíjačku s viacerými portami
129,95 €

množstvo:

 

GC PowerPlay Ultra je vlajkovou loďou mimoriadne populárnej série GC power bánk. Vezme každý aspekt mobilného nabíjania do výšin, vďaka čomu získate mimoriadny výkon, vysokú kapacitu, bezpečnosť nabíjania a moderný dizajn.

S kapacitou 26 800 mAhumožňuje nabíjať 1,4x MacBook Pro 13, 2x iPad Pro 12.9 alebo 7x iPhone 12. Maximálne využíva povolený limit leteckej dopravy, preto si nájde miesto na palube každého lietadla. A je to hneď vedľa vás.

Vy si zvolíte smer
Dávame vám energiu

Power Bank nikdy nebola taká výkonná

Štyri porty s celkovým výkonom 128W

Obojsmerný port USB-C Power Delivery 65 W je výkonným zdrojom energie pre všetky najnovšie ultrabooky s portom USB-C, vč. Apple MacBook Pro. Tento port je tiež zodpovedný za extrémne rýchle nabitie samotnej powerbanky - za menej ako 2 hodiny!

Port USB-C Power Delivery 27 W je perfektnou voľbou pre pripojenie zariadení ako napr tablety alebo konzoly. Umožní vám to rýchlo nabiť váš iPad Pro alebo Nintendo Switch aj pri používaní zariadení.

Porty USB-A Ultra Charge 18 W sa primárne používajú na rýchle nabíjanie najnovších smartfónov, ako je iPhone 12 / Samsung S20 Ultra, vďaka svojej pôsobivej kompatibilite s inými technológiami, vrátane Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP alebo Apple 2.4A.

Dva rýchle ťuknutia a všetko je prehľadné

Pomocou zabudovaného akcelerometra originálnym spôsobom skontrolujte stav nabíjania powerbanky.

Zhoda

Zvýraznite svoj štýl a charakter kombináciou hry GC PowerPlay Ultra s vašimi obľúbenými zariadeniami

Vychutnajte si technológiu, ktorá vám dáva neobmedzenú energiu na konanie

Pre tých, ktorí chcú viac

Posuňte svoje možnosti na najvyššiu úroveň.
Nenechajte svoju energiu vyčerpať. Nikdy!

Najlepšie Pass-Through

Funkcia Pass-Through vám umožňuje súčasne nabíjať powerbanku, ako aj všetky k nej pripojené zariadenia. Vďaka tomu ho možno použiť ako viacportovú nabíjačku, ktorú môžete kedykoľvek odpojiť a vziať so sebou ako zdroj energie. A je úplne nabitý.

Špičková elektronika

Ultra bezpečné

GC PowerPlay Ultra má vždy kontrolu nad situáciou a dbá na bezpečnosť vašich zariadení.

Neustále sleduje prevádzkové parametre, napríklad teplotu, a reaguje, keď dosiahnu extrémne hodnoty.

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   kapacita:
   26800 mAh
   Energie:
   128 W
   typ buniek:
   Li-Ion
   Vstup:
   USB-C PowerDelivery: 5V-3A/ 9V-3A / 12V-3A / 15V-3A / 20V-3A (Max 60W)
   Stav:
   Nový
   Fast Charge Technology:
   Green Cell Ultra Charge
   Podporované technológie nabíjania:
   Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Apple 2.4A, Mediatek Pump Express 1.1/2.0, USB DCP
   Prejsť cez:
   Ja
   ochrana proti prehriatiu:
   Áno
   Ochrana proti vybitiu:
   Áno
   ochrana proti preťaženiu:
   Áno
   účinnosť:
   90%
   Farba:
   Grafit
   Záruka:
   12 mesiacov
   Výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   186.1x80.9x22.6mm
   Závažia:
   590.3g
   Model:
   PowerPlay Ultra
   Ďalšie funkcie:
   Zabudovaný akcelerometer - dvojité poklepanie na powerbanku zobrazí jej kapacitu na LED lište
   politika návratu:
   30 dní
   Počet výstupov:
   4
   Im Set:
   USB-C - USB-C 60W
   kód výrobku:
   PBGC04
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Je možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa vyjadruje v ampérhodinách (mAh), čím vyššia je hodnota kapacity, napr. 3000 mAh, tým dlhší pracovný čas je možné dosiahnuť na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje našu mobilitu a efektivitu.
   Ako si vybrať powerbanku?
   Pozri
   1. Kapacita batérie v telefóne Najdôležitejšou vecou, ktorú musíme skontrolovať, je kapacita batérie v našich telefónoch a môže sa pohybovať od niečo málo cez 1000 mAh až po 4000 mAh. Upozorňujeme, že počas procesu nabíjania dochádza k nevyhnutnej strate energie, čo môže znížiť skutočný výkon power banky až o 75 %. Ide o úplne prirodzený jav a treba s ním počítať.
   2. Powerbanka pre smartfón – aké parametre treba zvážiť? Ak máte telefón, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie, oplatí sa zvoliť napájací adaptér, ktorý podporuje nabíjanie 2,1 A alebo QC 3,0, čo vám umožní nabíjať až dvakrát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi. Upozorňujeme však, že ak s ním telefón nie je kompatibilný, možnosť rýchleho nabíjania nám nepomôže.
   Čo je Ultra Charge?
   Pozri
   Rýchle nabíjanie Ultra Charge je založené na troch nabíjacích profiloch – 5/9/9/12V. Podľa toho, aké zariadenie pripojíte, si môžete byť istí, že je zvolené správne nabíjacie napätie a intenzita je čo najvyššia. Technológia zaručuje bezpečné a rýchle nabíjanie bez ohľadu na pripojené zariadenie. S Ultra Charge dokážeme nabiť väčšinu smartfónov z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
   Je k powerbanke pripojený kábel?
   Pozri
   Každý napájací adaptér je dodávaný s káblom USB-Micro-USB alebo USB-C (pozri špecifikácie), ktorý je možné použiť na nabíjanie napájacieho adaptéra a ak má telefón vhodnú zásuvku, možno ho aj nabíjať cez tento kábel.
   Bude táto powerbanka vhodná pre môj model telefónu?
   Pozri
   V skutočnosti bude pre náš telefón vhodná akákoľvek powerbanka, pokiaľ to bude smartfón. Všetko závisí od našich preferencií a nášho účelu. Ak potrebujete šikovné zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta a dá sa nosiť vo vrecku, odporúčame powerbanky do 10 000 mAh. Ak však chceme mať špecifickú powerbanku na poskytovanie energie iným zariadeniam, navrhujeme model s dvojnásobnou kapacitou 20 000 mAh.
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?