Nájsť niečo pre seba

Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Solárna nabíjačka Green Cell GC SolarCharge 21W - Solárny panel s funkciou Powerbank 10000 mAh USB-C Power Delivery 18W USB-A QC

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
 • Solárna nabíjačka GC SolarCharge - Premente slnečnú energiu na energiu pre vaše zariadenia!
 • Vďaka účinnému solárnemu panelu s výkonom 21 W a konverzii 25% efektívne využívate každý slnečný deň na nabíjanie svojich zariadení
 • Zabudovaná energetická banka s kapacitou 10000 mAh umožní ukladanie energie a vďaka dvom portom USB-A, z ktorých jeden je vybavený technológiou rýchleho nabíjania, a portu USB-C PD budete napájať svoje zariadenia po ich zhromaždení
 • Jedinečný dizajn a nízka hmotnosť GC SolarCharge zaisťujú nielen ľahký transport, ale aj pohodlnú inštaláciu vďaka zahrnutým karabínam
129,95 €

množstvo:

 
Responsive image
Responsive image

Dobré počasie je dobrá energia nielen pre vás, ale aj pre vaše zariadenia!

Solárna nabíjačka GC SolarCharge so vstavanou energetickou bankou s kapacitou 10000 mAh je dokonalým riešením pre každého milovníka cestovania. Vyberte si ekologický spôsob napájania svojich zariadení a vychutnajte si neobmedzenú, čistú a bezplatnú slnečnú energiu, nech ste kdekoľvek.

Responsive image

Responsive image

Využívajte slnečnú energiu efektívne

Vďaka použitiu účinných 21W solárnych panelov a účinnosti okolo 25% budete každý slnečný deň plne využívať na výrobu energie. Jediné, čo musíte urobiť, je zapojiť vaše zariadenia do portov USB a umiestniť solárne panely na slnečné miesto. GC SolarCharge bude nabíjať všetky vaše zariadenia, zatiaľ čo budete relaxovať v prírode.

Responsive image

Responsive image

Vstavané porty a skladovanie energie

Solárna nabíjačka GC SolarCharge má vstavanú energetickú banku s kapacitou 10000 mAh, ktorá neustále ukladá energiu, aj keď k nej nie je pripojené žiadne zariadenie.

Riadiaci modul solárnej nabíjačky má dva porty USB-A, z ktorých jeden je vyrobený technológiou Quick Charge, a obojsmerný port USB-C 18W Power Delivery, ktorý vám celkovo umožňuje pripojiť naraz až 3 zariadenia, ako aj ďalší port Micro USB, ktorý slúži ako alternatívny zdroj energie pre vstavanú energetickú banku. Ďalej je na ňom LED dióda, ktorá informuje o úrovni slnečnej energie solárneho panelu, čo sa premieta do účinnosti nabíjania solárnej energie.

Responsive image

Responsive image

Ľahké a kompaktné

Ľahký, kompaktný a skladací dizajn solárnej nabíjačky zaručuje ľahkú prepravu zariadenia. Komplexná nabíjačka nezaberá veľa miesta - jej rozmery sú podobné A4. Karabíny, ktoré sú súčasťou súpravy, umožňujú pripevniť zariadenie SolarCharge k akémukoľvek batohu, aby ste ho mohli pohodlne a efektívne používať aj na cestách. Toto je určite potrebné, keď ideme na pešiu turistiku, kemping alebo v situácii, keď musíme v prípade núdze nabiť naše zariadenia.

Responsive image

Responsive image

Široká kompatibilita

GC SolarCharge vďaka použitiu dvoch portov USB-A a USB-C je plne kompatibilný so všetkými smartfónmi, tabletmi, konzolami, bezdrôtovými slúchadlami, prehrávačmi MP3, fotoaparátmi, napájacími bankami a všetkými zariadeniami napájanými prostredníctvom zásuvky USB, čo môže byť užitočné Vaše výlety.

Responsive image
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   Technické údaje
   kapacita:
   10000 mAh
   energie:
   21W
   výkon:
   USB-C1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; USB-A2: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; USB-A1: 5V/3A
   vstup:
   USB-C1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; Micro USB1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A
   účinnosť:
   25%
   záruka:
   12 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   Odoslané 305x180x20mm / Rozšírené 520x305x10mm
   závažia:
   730g
   model:
   SolarCharge
   Im Set:
   Solárna nabíjačka, USB - Micro USB kábel 25 cm, 2 karabíny, návod na použitie
   kód výrobku:
   SOL02
   často kladené otázky
   Is there a cable connected to the Power Bank?
   Pozri
   Each power supply comes with a USB micro-USB or USB C cable (see specifications) that can be used to charge the power supply, and if the phone has a suitable wall outlet, it can also be charged via this cable.
   Verfügt das Ladegerät über eine Schnellladefunktion?
   Pozri
   Es ist sehr einfach zu überprüfen, ob das Ladegerät über eine Schnellladefunktion verfügt - dies geschieht, wenn das Gerät einen grünen USB-Anschluss hat. Dies ist ein Zeichen dafür, dass das Ladegerät Ihr Handy schnell auflädt.
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK