Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
Moje zariadenia

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
Vybrané zariadenie:

Vybrané zariadenie:

Solárna nabíjačka Green Cell GC SolarCharge 21W - Solárny panel s funkciou Powerbank 10000 mAh USB-C Power Delivery 18W USB-A QC

Green Cell
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
 • Solárna nabíjačka GC SolarCharge - Premente slnečnú energiu na energiu pre vaše zariadenia!
 • Vďaka účinnému solárnemu panelu s výkonom 21 W a konverzii 25% efektívne využívate každý slnečný deň na nabíjanie svojich zariadení
 • Zabudovaná energetická banka s kapacitou 10000 mAh umožní ukladanie energie a vďaka dvom portom USB-A, z ktorých jeden je vybavený technológiou rýchleho nabíjania, a portu USB-C PD budete napájať svoje zariadenia po ich zhromaždení
 • Jedinečný dizajn a nízka hmotnosť GC SolarCharge zaisťujú nielen ľahký transport, ale aj pohodlnú inštaláciu vďaka zahrnutým karabínam
109,95 €

množstvo:

 
Responsive image
Responsive image

Dobré počasie je dobrá energia nielen pre vás, ale aj pre vaše zariadenia!

Solárna nabíjačka GC SolarCharge so vstavanou energetickou bankou s kapacitou 10000 mAh je dokonalým riešením pre každého milovníka cestovania. Vyberte si ekologický spôsob napájania svojich zariadení a vychutnajte si neobmedzenú, čistú a bezplatnú slnečnú energiu, nech ste kdekoľvek.

Responsive image

Responsive image

Využívajte slnečnú energiu efektívne

Vďaka použitiu účinných 21W solárnych panelov a účinnosti okolo 25% budete každý slnečný deň plne využívať na výrobu energie. Jediné, čo musíte urobiť, je zapojiť vaše zariadenia do portov USB a umiestniť solárne panely na slnečné miesto. GC SolarCharge bude nabíjať všetky vaše zariadenia, zatiaľ čo budete relaxovať v prírode.

Responsive image

Responsive image

Vstavané porty a skladovanie energie

Solárna nabíjačka GC SolarCharge má vstavanú energetickú banku s kapacitou 10000 mAh, ktorá neustále ukladá energiu, aj keď k nej nie je pripojené žiadne zariadenie.

Riadiaci modul solárnej nabíjačky má dva porty USB-A, z ktorých jeden je vyrobený technológiou Quick Charge, a obojsmerný port USB-C 18W Power Delivery, ktorý vám celkovo umožňuje pripojiť naraz až 3 zariadenia, ako aj ďalší port Micro USB, ktorý slúži ako alternatívny zdroj energie pre vstavanú energetickú banku. Ďalej je na ňom LED dióda, ktorá informuje o úrovni slnečnej energie solárneho panelu, čo sa premieta do účinnosti nabíjania solárnej energie.

Responsive image

Responsive image

Ľahké a kompaktné

Ľahký, kompaktný a skladací dizajn solárnej nabíjačky zaručuje ľahkú prepravu zariadenia. Komplexná nabíjačka nezaberá veľa miesta - jej rozmery sú podobné A4. Karabíny, ktoré sú súčasťou súpravy, umožňujú pripevniť zariadenie SolarCharge k akémukoľvek batohu, aby ste ho mohli pohodlne a efektívne používať aj na cestách. Toto je určite potrebné, keď ideme na pešiu turistiku, kemping alebo v situácii, keď musíme v prípade núdze nabiť naše zariadenia.

Responsive image

Responsive image

Široká kompatibilita

GC SolarCharge vďaka použitiu dvoch portov USB-A a USB-C je plne kompatibilný so všetkými smartfónmi, tabletmi, konzolami, bezdrôtovými slúchadlami, prehrávačmi MP3, fotoaparátmi, napájacími bankami a všetkými zariadeniami napájanými prostredníctvom zásuvky USB, čo môže byť užitočné Vaše výlety.

Responsive image
Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
   Technické údaje
   kapacita:
   10000 mAh
   energie:
   21W
   výkon:
   USB-C1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; USB-A2: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; USB-A1: 5V/3A
   vstup:
   USB-C1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A; Micro USB1: 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A
   účinnosť:
   20%
   záruka:
   12 mesiacov
   výrobca:
   Green Cell
   rozmery:
   Odoslané 305x180x20mm / Rozšírené 520x305x10mm
   závažia:
   730g
   model:
   SolarCharge
   Im Set:
   Solárna nabíjačka, USB - Micro USB kábel 25 cm, 2 karabíny, návod na použitie
   kód výrobku:
   SOL02
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Vaše hodnotenie:
   ×

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Je možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa vyjadruje v ampérhodinách (mAh), čím vyššia je hodnota kapacity, napr. 3000 mAh, tým dlhší pracovný čas je možné dosiahnuť na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje našu mobilitu a efektivitu.
   Ako si vybrať powerbanku?
   Pozri
   1. Kapacita batérie v telefóne Najdôležitejšou vecou, ktorú musíme skontrolovať, je kapacita batérie v našich telefónoch a môže sa pohybovať od niečo málo cez 1000 mAh až po 4000 mAh. Upozorňujeme, že počas procesu nabíjania dochádza k nevyhnutnej strate energie, čo môže znížiť skutočný výkon power banky až o 75 %. Ide o úplne prirodzený jav a treba s ním počítať.
   2. Powerbanka pre smartfón – aké parametre treba zvážiť? Ak máte telefón, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie, oplatí sa zvoliť napájací adaptér, ktorý podporuje nabíjanie 2,1 A alebo QC 3,0, čo vám umožní nabíjať až dvakrát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi. Upozorňujeme však, že ak s ním telefón nie je kompatibilný, možnosť rýchleho nabíjania nám nepomôže.
   Čo je Ultra Charge?
   Pozri
   Rýchle nabíjanie Ultra Charge je založené na troch nabíjacích profiloch – 5/9/9/12V. Podľa toho, aké zariadenie pripojíte, si môžete byť istí, že je zvolené správne nabíjacie napätie a intenzita je čo najvyššia. Technológia zaručuje bezpečné a rýchle nabíjanie bez ohľadu na pripojené zariadenie. S Ultra Charge dokážeme nabiť väčšinu smartfónov z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
   Je k powerbanke pripojený kábel?
   Pozri
   Každý napájací adaptér je dodávaný s káblom USB-Micro-USB alebo USB-C (pozri špecifikácie), ktorý je možné použiť na nabíjanie napájacieho adaptéra a ak má telefón vhodnú zásuvku, možno ho aj nabíjať cez tento kábel.
   Bude táto powerbanka vhodná pre môj model telefónu?
   Pozri
   V skutočnosti bude pre náš telefón vhodná akákoľvek powerbanka, pokiaľ to bude smartfón. Všetko závisí od našich preferencií a nášho účelu. Ak potrebujete šikovné zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta a dá sa nosiť vo vrecku, odporúčame powerbanky do 10 000 mAh. Ak však chceme mať špecifickú powerbanku na poskytovanie energie iným zariadeniam, navrhujeme model s dvojnásobnou kapacitou 20 000 mAh.
   Ako skontrolujete kapacitu batérie v mobilnom telefóne?
   Pozri
   Kapacita batérie je uvedená priamo na batérii. Tieto informácie sa nachádzajú na vnútornej strane zariadenia. Využiť môžete aj moderné aplikácie sledujúce stav batérie. Príkladom takéhoto programu je Battery Info, vyvinutý pre smartfóny so systémom Android. Aplikácia je jednoduchá na používanie, takže si môžete jednoducho skontrolovať informácie o aktuálnom stave batérie.
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Kapacita batérie uvedená v miliampérhodinách (mAh) sa môže líšiť od továrenskej batérie. Ak si vyberiete batériu s väčšou kapacitou, vaše zariadenie bude mať dlhšiu životnosť a získate väčšiu mobilitu a komfort používania!
   Má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania?
   Pozri
   Je veľmi jednoduché skontrolovať, či má nabíjačka funkciu rýchleho nabíjania – stane sa to, ak má zariadenie zelený konektor USB. Je to znak toho, že nabíjačka rýchlo nabíja váš telefón.
   Parametre nabíjačky – na čo si dať pozor?
   Pozri
   Pri výbere nabíjačiek je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Najdôležitejšie z nich sú: výkon nabíjačky, typ vstupu a použité technológie rýchleho nabíjania.
   Nabíjačka s technológiou Power Delivery, čo znamená PD?
   Pozri
   Power Delivery je technológia rýchleho nabíjania. Zjednodušene povedané, nabíjačky, ktoré podporujú tento variant, automaticky vyberú správne nabitie pre pripojené zariadenie, čím zabezpečia rýchle a efektívne nabíjanie.
   Dokáže nabíjačka s funkciou rýchleho nabíjania nabiť bežný mobilný telefón?
   Pozri
   Ak používate starší mobilný telefón, ktorý nemá technológiu rýchleho nabíjania, nemusíte sa zaobísť bez zakúpenia špeciálnej nabíjačky. Váš telefón sa bude správne nabíjať a moderné nabíjačky majú niekoľko doplnkových funkcií, ktoré sa budú hodiť v každej situácii.
   Akú kapacitu nabíjania by mala mať nabíjačka mobilného telefónu?
   Pozri
   Pred kúpou sieťovej nabíjačky si skontrolujte maximálny nabíjací výkon vášho mobilného telefónu (tento parameter sa udáva vo wattoch). Pozor si dajte aj na počet konektorov na nabíjačke – vyberáte si tak zariadenie, ktoré sa pohodlne používa. Najpopulárnejšie modely nájdete na nasledujúcom odkaze: Ako si vybrať správnu nabíjačku na telefón?
   Táto webová stránka používa súbory cookie a nezhromažďuje automaticky žiadne informácie okrem údajov obsiahnutých v týchto súboroch (tzv. „cookies“).
   OK