Home Office
Ponuka
user
user
kde nájsť označenie modelu?

Power Bank Green Cell GC PowerPlay20 20000 mAh s rýchlym nabíjaním 2x USB Ultra Charge a 2x USB-C dodávka energie 18 W

Green Cell
Summer sale - 20%
Na sklade
Dodanie do 24 hodín.
záruka spokojnosti - 30 dní právo na návrat
  • Dominujte s ešte väčšou silou s Green Cell PowerPlay20 - až 72 ďalších hodín pre vaše zariadenia
  • Nabíjajte súčasne až 3 zariadenia - porty USB-C PD 18W a 2x USB-A Ultra Charge vám umožnia rýchlo nabíjať nielen smartfóny, ale aj náročnejšie zariadenia ako iPad Pro alebo Nintendo Switch.
  • Extrémne elegantná a neuveriteľne odolná konštrukcia umožňuje pohodlné a bezpečné používanie banky s energiou vo všetkých podmienkach
  • Navrhnuté s vášňou pre mobilitu, GC PowerPlay10 je produkt vyvinutý úplne tímom technikov Green Cell
49,95 €
summer sale
39,95 €
Ušetríte: 10,00 €

množstvo:

free delivery
 
  • Power Bank Green Cell GC PowerPlay20 20000 mAh s rýchlym nabíjaním 2x USB Ultra Charge a 2x USB-C dodávka energie 18 W
  • 49,95 €
    39,95 €

GC PowerPlay20

Dominujte s ešte väčšou silou


GC PowerPlay20 je druhá energetická banka zo série PowerPlay. S cieľom splniť očakávania najnáročnejších používateľov sme zvýšili jeho kapacitu na 20 000 mAh. To znamená, že vám nikdy nedôjde energia a dokonca ju nebudete môcť zdieľať s ostatnými.

Získajte výhodu

Vo svete, kde sa počítajú sekundy, vám dávame hodiny. Vďaka vysoko kvalitným lítium-polymérovým bunkám vám GC PowerPlay20 poskytne spoľahlivosť a pohodlie pri používaní vašich zariadení, nech ste kdekoľvek, a to dokonca ďalších 72 hodín!

Charakteristický dizajn

Vlajková loď dizajnu Green Cell, prvotriedne materiály a precízny povrch robia z banky výkonov vynikajúci vzhľad a zodpovedajú všetkým moderným zariadeniam. GC PowerPlay20 sa ocitne v každej situácii - bez ohľadu na to, či ide o obchodné stretnutie, prednášku na univerzite alebo cestovanie.

Porty

GC PowerPlay20 bol vybavený až štyrmi modernými portami. Vďaka kombinácii dvoch portov USB-C PD a dvoch portov GC Ultra Charge budete môcť súčasne nabíjať až tri mimoriadne náročné zariadenia a nabíjať samotnú energetickú banku. Nintendo Switch, iPad, smartphone - vďaka vysokokapacitnej výkonovej banke ich môžete ľahko nabíjať naplno!

Funkcja Pass-Through

Funkcia Pass-Through power flow umožňuje súčasné nabíjanie Power Bank a všetkých zariadení k nej pripojených. Ušetrite čas a miesto v batožine pomocou prehrávača PowerPlay20 ako viacportovej nabíjačky nielen doma, ale aj na cestách.

Bezpečnosť na každom kroku

Špičková elektronika zaručuje bezpečnosť prevádzky a odolnosť proti poškodeniu je zabezpečená premysleným dizajnom a materiálmi, z ktorých bol PowerPlay20 vytvorený. Okrem toho spĺňa všetky požiadavky leteckej dopravy, takže ju môžete ľahko vziať so sebou na palubu lietadla.

Hodí sa pre notebooky
Wpisz