Vyberte zariadenie
Vyberte si zariadenie
a vyberte položku Zodpovedajúce produkty
×
customer devices Moje zariadenia
customer devices

Žiadne uložené zariadenia

Vyhľadané zariadenia automaticky uložíme, zatiaľ čo ušetríte čas a prijímate programy na mieru.

Prejsť na: Moje zariadenia
added device
Vybrané zariadenie:
customer devices
Vybrané zariadenie:

Lokithor Jump štartér, Powerbank a Kompresor JA301, 2000A, 20000mAh, 10-150 PSI Multifunkčný štartér pre auto 4 v 1

Lokithor
Produkt k dispozícii
Dodanie do 24 hodín.
 • Praktické a multifunkčné zariadenie Lokithor JA301. Okrem funkcie štartéra môže zariadenie Lokithor JA301 slúžiť aj ako powerbank, kompresor a svietidlo. Vybitá batéria už nie je problém.
 • Široká kompatibilita - môžete nastartovať benzínové motory do 8 l a dieselové motory do 6 l, nabijete svoje zariadenia a vďaka funkcii kompresora doplníte vzduch v pneumatikách.
 • Bezpečné používanie vďaka radu zabezpečení pred zkratmi, prepäťím a prehriatím.
 • Detekcia napätia batérie v reálnom čase, kontrola tlaku v pneumatikách a možnosť rýchleho nabíjania vašich zariadení.
169,95 €

množstvo:

 

Lokithor JA301 - Powerbank, štartér a kompresor v jednom zariadení

Čo je to Car Jump Starter?

Car Jump Starter, čiže zariadenie na štartovanie automobilu, je neoceniteľným nástrojom pre každého vodiča. Tento kompaktný, prenosný gadget umožňuje rýchly a jednoduchý štart motora vozidla v prípade vybitého akumulátora. Vďaka technológii štartérov sa už nemusíte obávať situácií, kedy sa auto nechce nastartovať. Stačí pripojiť štartér k akumulátoru a jeho sila štartu vám vráti pohyblivosť takmer okamžite. Zabudnite na problémy s štartérom alebo pokusy o pomoc od iných vodičov. Investujte do Car Jump Starter a získajte istotu, že už nikdy nezostanete s autom na ceste.

Kapacita 20000mAh, štartový prúd 2000A, kompresor s tlakom do 150 PSI

Vybitý vám je akumulátor? Potrebujete powerbanku na cestách? Alebo musíte doplniť vzduch do pneumatík, no ste v pohybe? Zariadenie od značky Lokithor je neuveriteľne praktickým a univerzálnym nástrojom, ktorý sa vám isto zíde v mnohých situáciách. Štartér je kompatibilný s rôznymi vozidlami, čo znamená, že nielenže rýchlo nastartuje váš automobil, ale tiež vám pomôže pri lodiach, kosačkách, SUV a mnohých ďalších vozidlách. Vďaka rôznym zabezpečeniam môžete vždy bezpečne používať zariadenie, a funkcia powerbanky vám umožní nabíjať telefón alebo tablet, keď budete potrebovať. Majitelia zariadenia ocenia aj zabudovanú svietidlo, ktoré vám poskytne osvetlenie po zotmení.

Štartér s funkciami powerbanky, kompresora do pneumatík a svetla.

Dôveryhodný

Štartér disponuje mnohými užitočnými funkciami, vrátane detekcie tlaku v pneumatikách a schopnosti nabíjania akumulátora. Dokáže tiež prepínať jednotky BAR/PSI, pričom presnosť merania je ±2 PSI a maximálny tlak dosahuje 150 PSI. Súčasťou balenia sú 3 druhy inflačných ihlíc, čo vám umožní doplniť vzduch v rôznych zariadeniach, ako sú autá, bicykle, kajaky, lopty a mnoho ďalších.

Štartér s funkciami powerbanky, kompresora do pneumatík a svetla.

Široká kompatibilita

Vďaka štartovému prúdu o sile 2000A dokáže štartér nastartovať váš vozidlo do 1-3 sekúnd. Zvládne benzínové motory s objemom do 8 litrov a dieselové motory s objemom do 6 litrov. Spolupracuje s automobilmi, motorkami, loďami, RV, ATV, kosačkami a mnohými ďalšími vozidlami. Okrem toho môže zariadenie pracovať v režime pohotovosti až 180 dní a spotrebúva len malé množstvo prúdu.

Štartér s funkciami powerbanky, kompresora do pneumatík a svetla.

Bezpečný pre váš vozidlo

Štartér od značky Lokithor v reálnom čase detekuje napätie akumulátora a upozorní vás na výskyt chyby. Je vybavený mnohými zabezpečeniami, vrátane zabezpečenia proti skratu, prepätiu a prehriatiu, vďaka čomu môžete zariadenie používať bezpečne.

Štartér s funkciami powerbanky, kompresora do pneumatík a svetla.

Viacfunkčný

Okrem funkcie štartéra, Lokithor JA301 slúži aj ako powerbanka a svetlo. S pomocou USB portu si ľahko dobijete váš telefón, tablet alebo iné zariadenia. Produkt podporuje rýchle nabíjanie USB 3.0. LED svetlo má 3 režimy prevádzky: rozptýlené svetlo, stroboskop a SOS.

Štartér s funkciami powerbanky, kompresora do pneumatík a svetla.

Súčasťou balenia je:

· Štartér JA301
· Klipy x2
· Adaptér
· USB-C kábel
· Taška na uskladnenie

Kompatibilné s nasledujúcimi modelmi batérií
  Kompatibilné s nasledujúcimi zariadeniami
  arrow-up
   Technické údaje
   kapacita:
   74Wh
   Napätie:
   12V
   Stav:
   Nový
   Farba:
   Čierna
   Záruka:
   12 mesiacov
   Výrobca:
   Lokithor
   rozmery:
   24,9 x 14,2 x 10,3 cm
   Závažia:
   1.77 kg
   Model:
   JA301
   LED svietidlo:
   Áno
   Pracovná teplota:
   0 - 45 °C
   skladovacia teplota:
   od -20°C až 50°C
   vitalita:
   Über 1000 Zyklen
   doba nabíjania:
   4 - 7,5 hodiny
   prístav:
   1 x USB-C (5V/3A, 9V/2A) 1 x USB-A (5V/3A, 9V/2A)
   Maximálny prúd:
   2000A
   kód výrobku:
   JA301
   Spätná väzba od zákazníkov a otázky
   Vyjadrite svoj názor
   star empty star empty star empty star empty star empty

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   Priemerná známka
   Vyjadrite svoj názor
   empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star

   Tento produkt zatiaľ nemá žiadne názory. Buďte prvý, kto ho ohodnotí.

   Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený a mať zakúpený produkt.

   ×
   comments icons

   Ďakujeme za doplnenie vášho názoru, čoskoro bude k dispozícii na produktovej karte.

   Zavrieť
   často kladené otázky
   Môže byť kapacita batérie (mAh) väčšia?
   Pozri
   Je možné použiť batérie s vyššou kapacitou. Kapacita batérie sa vyjadruje v ampérhodinách (mAh), čím vyššia je hodnota kapacity, napr. 3000 mAh, tým dlhší pracovný čas je možné dosiahnuť na jedno nabitie batérie, čo zvyšuje našu mobilitu a efektivitu.
   Ako si vybrať powerbanku?
   Pozri
   1. Kapacita batérie v telefóne Najdôležitejšou vecou, ktorú musíme skontrolovať, je kapacita batérie v našich telefónoch a môže sa pohybovať od niečo málo cez 1000 mAh až po 4000 mAh. Upozorňujeme, že počas procesu nabíjania dochádza k nevyhnutnej strate energie, čo môže znížiť skutočný výkon power banky až o 75 %. Ide o úplne prirodzený jav a treba s ním počítať.
   2. Powerbanka pre smartfón – aké parametre treba zvážiť? Ak máte telefón, ktorý umožňuje rýchle nabíjanie, oplatí sa zvoliť napájací adaptér, ktorý podporuje nabíjanie 2,1 A alebo QC 3,0, čo vám umožní nabíjať až dvakrát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi. Upozorňujeme však, že ak s ním telefón nie je kompatibilný, možnosť rýchleho nabíjania nám nepomôže.
   Čo je Ultra Charge?
   Pozri
   Rýchle nabíjanie Ultra Charge je založené na troch nabíjacích profiloch – 5/9/9/12V. Podľa toho, aké zariadenie pripojíte, si môžete byť istí, že je zvolené správne nabíjacie napätie a intenzita je čo najvyššia. Technológia zaručuje bezpečné a rýchle nabíjanie bez ohľadu na pripojené zariadenie. S Ultra Charge dokážeme nabiť väčšinu smartfónov z 0 na 100 % za 1-1,5 hodiny.
   Je k powerbanke pripojený kábel?
   Pozri
   Každý napájací adaptér je dodávaný s káblom USB-Micro-USB alebo USB-C (pozri špecifikácie), ktorý je možné použiť na nabíjanie napájacieho adaptéra a ak má telefón vhodnú zásuvku, možno ho aj nabíjať cez tento kábel.